Göllüce Mahallesi 75. Sok. Şehitkamil/Gaziantep

ACİL SERVİS

Acil hallerde yapılacak ilk müdahale hayati önem taşır. Hastanemizde, Acil müdahale için başvuran her hasta deneyimli, özverili vedinamik çalışanlarımız tarafından karşılanmakta ve titizlikle değerlendirilmektedir. Acil servislerimiz teknik alt yapısı ve deneyimli hekim kadrosu ile 7/24 kesintisiz hizmet esasına göre aynı standartta hizmet vermektedir.
Hastanemiz; hastalarına acil servis hizmetini, en iyi koşullarda sunmaya çalışmaktadır. Acil servis hekimlerimiz tarafından değerlendirilen hastalarımız için gerektiği durumlarda müdahaleye dahil olabilecek dinamik güçlü uzman kadrosu ile kolayca irtibata geçilip hızlı bir şekilde konsültasyon zinciri kurulabilmektedir. Ameliyathanelerimize, Yoğun Bakım Ünitelerimize ve Doğumhaneyeayrı asansörler ile  kolay entegre olabilen acil ünitelerimizde; ayda ortalama 27.000 hastaya hizmet sunulmaktadır. 

Acil ünitemizde çalışan ekibimiz dinamik hizmet içi kurslarla kendini yenileyen ve geliştiren  deneyimli personellerden oluşmaktadır.

Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil servis ünitesinde; acil müdahale odası resüsitasyon odası müşahede odaları monitörlü gözlem alanları mevcuttur. Ayrıca girişim odaları ve diğer teknik donanımlı odalarda ilk müdahaleler ve tetkikler zaman kaybetmeden gerçekleştirilmektedir.

Hastanemizde 24 saat boyunca radyoloji uzmanlarının desteği ile birlikte, bilgisayarlı tomografi, MR, röntgen, ultrasonografi gibi görüntüleme olanakları ile tüm laboratuvar tetkikleri yapılabilmektedir.